CHEER RUN

Nebaví vás sedět u počítače? Máme pro vás řešení! Pojďme společně sportovat venku! Pojďme společně ujít nebo uběhnout co největší počet kilometrů, a zúčastnit se tak všech tuzemských soutěží a pomoci tak svému klubu k získání další motivace k pohybu a výhře velkého Cheer Run poháru. Zapojit se mohou členové ČACH i jejich rodinní příslušníci a společným rodinným aktivním pohybem tak pomoci nejen svému zdraví, ale i klubu k vítězství.

Při běhu postupně navštívíme virtuálně na CHEER RUN mapiččce naše české soutěže: Sparkling Cheer Cup, Basta Cheer Cup, Evolution Cheer Battle, Prague Cheer & Dance Open, NJ Cheer Open, Pardubice Cheer Open.Tato trasa je dlouhá celkem 1104,8 km! Průběžně budeme na mapičce aktualizovat, kterou soutěž už jednotlivé kluby navštívily a také kam až jsme všichni společně doběhli.

Kdy se Cheer Run bude konat?
12.4.2021-30.5.2021

Jak se zapojit?
Výsledky zasílejte na konci každého týdne pomocí screenshotů z mobilních aplikací (Nike Run, RunKeeper, MapMyRun, ..) nebo hodinek posílejte vždy svému trenérovi, společně s celkovou hodnotou uběhnutých/nachozených km za celý týden. Zapojit se mohou i rodinní příslušníci člena ČACH.

Jak se km započítávají?
Započítávají se pouze kilometry cíleně nachozené/uběhnuté, nikoliv kilometry nachozené například během zaměstnání. Ty se následně dělí počtem zúčastněných osob a hodnocení je tedy dle počtu km na osobu. Zároveň se uběhnuté/nachozené kilometry jednotlivců budou připočítávat do celkového součtu jednotlivých klubů. Průběžné stavy kilometrů klubů se budou každý týden vyhodnocovat a zapisovat do celkového skóre a mapičky.

A jaké budou ceny pro vítěze?
Kromě poháru pro klub s nejvíce uběhnutými/nachozenými km a poháru pro klub s nejvíce km/osobu, čekají ceny i na trenéry s nejlepšími běžci/chodci, 3 nejlepší běžce/chodce, nejhezčí trasu (pokud vytvoříte svým během/chůzí zajímavý obrázek, upozorněte trenéra) nebo nejstaršího účastníka. Konkrétní ceny budou postupně odhalovány! Vyhlášení vítězů proběhne v den Mistrovství ČR 5. 6. 2021.