Cheer Cup 2021

Srdečně Vás zveme na skutečnou, živou, osobní a dlouho očekávanou soutěž v cheerleadingu – Cheer Cup 2021 Let´s CHEER Again!

Tato soutěž, která je pořádána Českou asociací cheerleaders, z.s., je určena pro členské kluby ČACH a bude se konat, pokud to aktuální opatření dovolí, v neděli 20. 6. 2021 v hale Slavia-Eden v Praze.

Cheer Cup 2021 je spojen s heslem Let’s CHEER Again!, jelikož se jedná o první soutěž s osobní účastí po více než roční pauze a je uspořádána v návaznosti na postupné rozvolňování vládních opatření COVID-19.

Vzhledem k charakteru hromadné akce se musí všichni účastníci i příp. diváci při vstupu prokázat negativním antigenním testem z oficiálního odběrového místa ne starším než 72 hodin NEBO negativním PCR testem z oficiálního odběrového místa ne starším než 7 dní NEBO potvrzením o očkování první dávkou vakcíny vykonaném nejpozději dne 30. 5. 2021 NEBO očkování druhou dávkou vakcíny NEBO potvrzením o prodělaném onemocnění COVID-19, přičemž od první indikace neuběhlo více než 180 dní. Všichni účastníci musí dodržovat obecná bezpečnostní hygienická opatření, následovat nařízení vlády, po celou dobu kromě warm up a samotného vystoupení nosit respirátor FFP2 a dodržovat nařízené rozestupy.

V době, kdy soutěžící nebudou moci být v zákulisí, jim bude umožněn, v případě dodržení kapacity míst dle aktuálního nařízení, vstup na tribunu. V případě možnosti účasti diváků, bude možné zakoupit vstupenky v místě konání akce.